eShop – predaj hier

TRAKTOR Simulátor 4 (Agricultural Simulator 2013)
Úlohou hráčov je dohliadať na všetky oblasti hospodárstva, ako je výroba a predaj tovaru, nákup zvierat a strojov, nákup a rozvoj pozemkov. Traktor 4 prináša množstvo nových funkcií, vrátane dynamického terénu so skutočnými brázdami orby, viac než 100 traktorov a množstvo ďalších rozšírení.

Kúpiť hru – Cena: 11,99 € / 299,- Kč


Traktor 3 simulátor (Agrar Simulator 2012)
Vylepšená verzia hry Agrar Simulator 2011. Prináša nové stroje, techniku, objekty a vylepšenia starých. Je len na vás, či zasadnete za stoj a pôjdete na pole, alebo ovládanie ponecháte umelej inteligencii a vy sa môžete venovať obchodovaniu. Hra podporuje multiplayer čo vám môže zvýšiť zážitok z hry.

Kúpiť hru – Cena: 9,99€ / 299,- Kč


Traktor Simulátor: Historické stroje (CZ)
Pustite sa do práce na poli s historickými strojmi medzi rokmi 1950 a 1970, ktoré sú označované za zlaté obdobie mechanizácie farmárenia. Hlavnou inováciou v hrateľnosti je dynamická pôda – koľaje, ktoré váš traktor urobí, tak budú mať skutočný vplyv na vašu jazdu.

Kúpiť hru – Cena: 9,25€ / 249,- Kč


Podobné hry


Farming Simulator 2013 CZ
Pokračovanie najúspešnejšieho farmárskeho simulátora. Staráte o svoju vlastnú farmu a máte tak čo dočinenia so surovinami, strojmi, traktormi, zvieratami a rôznymi prostrediami. K dispozícii sú stroje od viac než 20 rôznych výrobcov. Hra ponúka tiež online režimy a služby.

Kúpiť hru – Cena: 12,87 € / 320,- Kč


Farming Simulator 2013 PS3
Jedná sa o pokračovanie najúspešnejšieho z farmárskych traktorových simulátorov, kde sa staráte o svoju vlastnú farmu a máte tak čo dočinenia so surovinami, strojmi, traktormi, zvieratami a rôznymi prostrediami.K dispozícii sú oficiálne vozidlá a stroje od viac než 20 rôznych výrobcov.

Kúpiť hru – Cena: 32,99 € / 849,- Kč


Farming Simulator 2013 XBOX-360
Jedná sa o pokračovanie najúspešnejšieho z farmárskych traktorových simulátorov, kde sa staráte o svoju vlastnú farmu a máte tak čo dočinenia so surovinami, strojmi, traktormi, zvieratami a rôznymi prostrediami. K dispozícii sú oficiálne vozidlá a stroje od viac než 20 rôznych výrobcov.

Kúpiť hru – Cena: 32,99 € / 849,- Kč


Traktor 2 simulátor – Platinová edícia + bonusové CD
Hra Traktor 2 simulátor obohatená o všetky 3 oficiálne stiahnuteľné balíčky pridávajúce do hry nielen nové stroje od značiek Krone, Pöttinger a Amazone, ale tiež budovy, či možnosť budovania solárnych panelov a veterných elektrární.

Kúpiť hru – Cena: 13,97 € / 399,- Kč


Traktor 2 simulátor – 3 oficiálne datadisky
Všetky 3 oficiálne stiahnuteľné balíčky pridávajúce do hry nielen nové stroje od značiek Krone, Pöttinger a Amazone, ale tiež budovy, či možnosť budovania solárnych panelov a veterných elektrární.


Kúpiť hru – Cena: 7,99 € / 199,- Kč


Traktor 2 simulátor + Plechová kavalerie
Rozširujúci balíček zo socializmu k najpopulárnejšej poľnohospodárskej hre, ktorá nesie názov Traktor Simulátor 2. K dispozícii je nová mapa socialistickej dediny, v ktorej nájdete typické domy a ulice. Okrem toho tu nájdete nové modely starých traktorov, kombajnov, vozidiel a mnoho ďalšieho.

Kúpiť hru – Cena: 9,38 € / 299,- Kč


Traktor 2 simulátor – Pro Farm 1
Ďalšie rozšírenie pre hru TRAKTOR Simulátor 2, ktoré prináša novú mapu „Riverside“. Ide o hornatú krajinu s nádhernými lesmi, ktorá je pastvou pre oči, zároveň si však užijete náročnosť terénu, ako pre človeka, tak pre stroje. Čakajte vylepšenú grafiku i nové 3D objekty a animácie na mape.

Kúpiť hru – Cena: 6,99 € / 199,- Kč


TRAKTOR Zetor Simulátor 2009 + bonusové CD
Traktor je poriadna mašina, ale čo potom taký kombajn? Ako farmár si užijete týchto strojov dostatočne. Budete sa musieť postarať o to, aby vaše pole úrodne rodilo, poriadne ho obrobiť, pripraviť ho na siatie a potom ho samozrejme zožať. Svoju úrodu potom zhodnotíte v pivovare alebo v mlyne.

Kúpiť hru Cena: 5,99 € / 135,- Kč


Farming Simulator 2012 3D – na konzolu 3DS
Ide o prevedenie populárneho titulu „TRAKTOR Simulátor 2“ na prenosnú konzolu 3DS v 3D grafike.


Kúpiť hru – Cena: 19,99 € / 509,- Kč